Aktivity

  11.02.2020   Fabrizio Lazzerini

Přednáška - Nahlédnutí do práce úspěšného trenéra v Torbole

Nahlédnutí do práce  úspěšného trenéra v Torbole

Fabrizio Lazzerini je významným a úspěšným italským trenérem jachtingu. V současné době působí jako trenér Laser teamu v jednom z nejvýznamnějších italských klubů Circolo vela Torbole na Gardě.
Jeho přednáška je zaměřena na organizaci a metodiku tréninku mladých jachtařů v klubu, přípravy tréninkových plánů, náplně tréninkových jednotek, fyzické přípravy, stravování, regenerace i koučování při regatách.


Zbývá se také organizační strukturou klubu, personálním, ekonomickým a technickým zabezpečením teamů ze strany klubu i samotných členů týmu. Popisuje podmínky, které klub vytváří pro závodníky, a na druhé straně povinnosti závodníků – členů týmu. Vysvětluje, jak diametrálně se liší komplexní sportovní přístup k jachtingu  od často obvyklého nesystémového objíždění regat. Fabricio také zmiňuje vazbu a spolupráci klubových a osobních trenérů s reprezentačními trenéry v Italii a podmínkami, které vytváří svaz pro reprezentanty. 
 

Zajištěn simultánní překlad.

Akce proběhne v posluchárnách Přírodovědecké fakulty UK, Hlavova 8, Praha 2, vždy od 18.30 hod. Dle naplnění počtu účastníků se vždy vybere velikost učebny.

Cena za přednášku 150 Kč/ osobu.

Majitelé závodní a trenérské licence ČSJ, studenti a zaměstnanci UK mají přednášku zdarma.

Nezapomeňte napsat číslo licece do kolonky POZNÁMKA.

V průběhu akce budou pořizovány fotografie, zvukové a obrazové záznamy, které budou zveřejněny prostřednictvím organizátora a partnerů za účelem jejich prezentace. 
Organizátoři ani partneři nenesou odpovědnost za případné další zpracování výše uvedených zveřejněných osobních údajů. 
Svou účastí dáváte najevo, že souhlasíte s případných zachycením své podoby během akce a následným zveřejněním těchto snímků.

ŠTÍTKY ČLÁNKU:

Proběhlo