Aktivity

  16.01.2024   Marian Jelínek

4 klíčové parametry úspěšných

Marian Jelínek 
Hokejový trenér (zlato z MS 2005, 2x titul s HC Sparta Praha, Presidentův pohár s HC Plzeň), sportovní kouč, manažer, dlouholetý bývalý osobní kouč Jaromíra Jágra. Již více než 25 let se zabývá sportovní psychologií a mentálním koučinkem. Přednáší nejen asociacím a klubům napříč všemi sporty, ale také firmám z různých oborů. Je garantem oboru Psychologie pro manažery na Newton College. Individuálně spolupracuje s vrcholovými sportovci (např. Karolína Plíšková, Petr Mrázek, Jan Micka a další olympionici) a manažery. http://www.marianjelinek.com/ https://www.sportmentor.cz/svaz-jachtingu/. Od roku 2017 velmi intenzivně spolupracuje s Jachtařskou akademií ČSJ a s trenéry reprezentace a i oddíly např. Český Yacht Klub. 

Štěpán Novotný
Bývalý reprezentant lodní třídy Laser, absolvoval dvě olympijské kampaně. Několikanásobný mistr ČŘ a poháru ČR v lodní třídě Laser. Stále aktivní závodník LT ILCA.  Od roku 2019 trenér SCM Laser (ILCA).

Anotace:
Ve svém příspěvku se Marian zamyslí nad “parametry” úspěšných lidí současné doby. Po jejich specifikaci se v druhé části zamyslí nad tím, jak na nich pracovat, rozvíjet je ať již u jednotlivců či týmů. Inspirativní formou ukáže možná řešení...

Pořádá: kolektiv Jachtařské akademie ČSJ a NEWTON University.

Čas přednášky: 16.1. 2024 od 18:00 na adrese: Kongresové centrum Praha, 5. května 1640/ 65,  Nusle, 140 21 PRAHA 4, NEWTON University - vchod č. 6, 4. patro.

Vstupné pro veřejnost je 300 Kč, pro posluchače NEWTON University je 150 Kč, pro nositele závodní licence ČSJ a SZJ zdarma.


Průběh přednášky: Presenčně na místě, anebo on- line živý přenos.  Po obdržení platby, či potvrzení závodní licence, obdrží zájemci pozvánku na presenční účast, anebo link na on- line přenos.

Registrace: je možná do 15:00 hodin 16.1. 2024.

 

 

ŠTÍTKY ČLÁNKU:

Proběhlo