Vzdělávání

  01.02.2022   Jiří Denk

Plavby v roce 2021- Mexiko, Nikaragua, Kostarika a Panama

Vydejte se s námi na 3000nm dlouhou plavbu z mexické California bay a Cortez Sea do Acapulco a dal na hranice s Guatemalou. A pak dál do překvapivě pěkné Nikaragui, podél celého pobřeží překrásné Kostariky až do zajímavé Panamy s nádhernými Isla Perlas. Všechny tyto země mají své přírodní skvosty, národní parky, nádherná místa s úchvatnou přírodou. Velkou část jsme měli na palubě děti, přesto jsme zažili i dramatické okamžiky jako málem ztroskotaní na skaliskách v zátoce při tvrdé a rychle bouřce, či velmi nepříjemné obtěžování zdrogovanými rybáři.. Ovšem přírodní krásy, romantika a pohoda samozřejmě vedou v poměru 99:1 :-)

Pořádá: kolektiv Jachtařské akademie ČSJ a NEWTON University.

Čas přednášky: 25.1. 2022 od 18:00 na adrese: Kongresové centrum Praha, 5. května 1640/ 65,  Nusle, 140 21 PRAHA 4, NEWTON University - vchod č. 6 / 4. patro / učebna 5.

Vstupné pro veřejnost je 300 Kč, pro posluchače NEWTON University je 150 Kč, pro nositele závodní licence ČSJ a SZJ zdarma.


Průběh přednášky: všechny přednášky budou moci být presenčně navštíveny v omezeném počtu 50 míst, při dodržení veškerých, platných hygienických opatření, anebo na on- line živý přenos bez omezení.  Po obdržení platby, či potvrzení závodní licence, obdrží zájemci pozvánku na presenční účast, anebo link na on- line přenos.

Registrace: je možná do 15:00 hodin 1.2. 2022.

Záznam přednášek: přednáška bude natočena, nastříhána, okomentována a uveřejněna na stránkách Jachtařské akademie www.jacht-akademie.cz

 

ŠTÍTKY ČLÁNKU:

Proběhlo