Aktivity

  28.11.2019   Jakub Kozelský

Příprava závodníka na Olympiádu

V následujících sedmi videích se dozvíte o cestě Veroniky Kozelské Fenclové na Olympijské hry. Přednášku vede Veroničin trenér a zároveň manžel – Jakub Kozelský. Dozvíte se, jak probíhaly tréninky a celková příprava a jaké všechny překážky museli překonávat.

 

První část
V této úvodní části se dozvíte info o Veronice Kozelské Fenclové, na jakých lodích začínala, jak se dostala k laseru. Že i přes neúspěch při kvalifikaci do Londýna se nevzdávala a byla vytrvalá i po narození dítěte.
 

 

Druhá část 
Druhá část pojednává o tom, jak se Verča v Santanderu kvalifikovala na Olympiádu v Riu. A jak poté probíhala její fyzická příprava. 
 

 

Třetí část
Ve třetí části se dozvíte, jak důležité je plánování před Olympiádou. Neplánuje se jenom příprava na lodi a na jednotlivé závody, ale také odpočinek, fyzická a psychická příprava. Důležitá je i příprava na podmínky na místě a to nejen na počasí a podnebí, ale také na různé technické podmínky a možné problémy, které mohou nastat.

 

Čtvrtá část
V této části se dozvíte o specifických podmínkách které panovaly na Olympiádě v Riu a s jakými problémy se museli potýkat

 

Pátá část
Pátá část opět pojednává o plánování a specifické přípravě těsně před začátkem Olympijských her.

 

Šestá část
V této části Kuba popisuje už jednotlivý závod a jak probíhaly rozjížďky v základní části.