Vzdělávání

Příspěvky autora

Jakub Kozelský

Medailonek - Jakub Kozelský

Okruhovému jachtingu se věnuje od svých sedmi let. Závodil na mnoha různých lodích od Optimistu až po kýlové plachetnice a podařilo se mu nasbírat mnoho titulů MČR. Získat i několik mezinárodních úspěchů. Od roku 2004 je profesionálním trenérem zejména ve třídě Laser Radial, kde dovedl svoji manželku Veroniku Kozelskou Fenclovou ke dvěma velmi pěkným výsledkům na OH v Londýně a Riu. Od roku 2012 působil také v pozici trenéra Talent týmu v Belgii, kde jeho svěřenci získali několik pódiových umístění na ME a MS. Od roku 2016 již pracuje na plný úvazek v Belgickém olympijském týmu, kde v roce 2017 dovedl své svěřenkyně Evi Van Acker k titulu vicemistryně světa a k zisku Světového poháru a Emmu Plasschaert ke 4.místu v celkovém pořadí světového poháru.

  Jakub Kozelský

Příprava závodníka na Olympiádu

V následujících sedmi videích se dozvíte o cestě Veroniky Kozelské Fenclové na Olympijské hry. Přednášku vede Veroničin trenér a zároveň manžel – Jakub Kozelský. Dozvíte se, jak probíhaly tréninky a celková příprava a jaké všechny překážky museli překonávat.

Celý příspěvek >

  Jakub Kozelský

Scénáře tréninků

Na základě podkladů a zkušeností od našeho nejúspěšnějšího trenéra Jakuba Kozelského, zpracoval Tomáš Karas základní druhy tréninků. Je zde vždy uvedený popis akce, která je doplněna o jednoduchou animaci. Tento materiál by měl sloužit jako základní informace při trénování mládeže i dospělých v jednotlivých oddílech. U jednotlivých lodních tříd se předpokládá doplnění o specifika tréninků, která jsou vlastní té, konkrétní třídě.

Celý příspěvek >

  Jakub Kozelský

Olympijská kampaň

Tato přednáška je rozdělena do tří tematických videí, ve kterých Jakub Kozelský hovoří o olympijské kampani. Zmiňuje zde, jak trénoval svou ženu Veroniku Kozelskou Fenclovou, ale především obecně hovoří o tom, jak nejlépe závodníka na tak velký závod připravit.

Celý příspěvek >

Stránka 1 z 1