Okruhový jachting

  01.01.2020   Marian Jelínek

SPORTMENTOR

Sportmentor je projekt, kterým chceme dělat osvětu mezi lidmi a umožnit jim rozšíření jejich obzorů.
V současné době nabízíme online kurzy v oblastech motivace, výživy a fyzioterapie a jsme moc rádi, že se nám podařilo jako lektory sehnat opravdové špičky ve svých oborech:

 

 

PhDr. Marian Jelínek, Ph.D.

MENTÁLNÍ KOUČ VRCHOLOVÝCH SPORTOVCŮ A MANAŽERŮ
Působil jako trenér české hokejové reprezentace (zlato MS 2005) a v řadě extraligových klubů. Byl dlouholetým osobním koučem Jaromíra Jágra. Více než 25 let se zajímá o psychologii sportu a mentální koučink a na toto téma sepsal i řadu knih. Aktivně přednáší a individuálně spolupracuje s českými vrcholovými manažery a sportovci (např. s Karolínou Plíškovou, Petrem Mrázkem či Janem Mickou).

Ing. Petr Havlíček

VÝŽIVOVÝ PORADCE SPORTOVCŮ A ZNÁMÝCH OSOBNOSTÍ
Patří k nejlepším a nejznámějším výživovým specialistům v České republice. S výživou začal v roce 1996. Je odborným garantem a tváří společnosti Vím, co jím a piju. V oblasti sportovní výživy je uznávaný výživový poradce. K jeho klientům patřili např. Kateřina Neumanová, Tomáš Dvořák, Roman Šebrle či Lucie Hradecká. V současnosti spolupracuje např. s Petrou Kvitovou a Jiřím Ježkem.

Mgr. David Vrbický

SPORTOVNÍ FYZIOTERAPEUT
Je absolventem 3. LF UK specializace ve zdravotnictví – Fyzioterapie. Od roku 2014 je vedoucím fyzioterapeutem v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. Aktivně se účastní sportovních akcí např. s reprezentací v rychlostní kanoistice, Olympijských her, Evropského olympijského festivalu mládeže, HME v atletice. Spolupracuje také s extraligovým týmem HC Sparta Praha.

Zde najdete ukázku, na co se můžete těšit.

Díky spolupráci s ČSJ pro vás máme speciální nabídku, podívejte se na https://www.sportmentor.cz/svaz-jachtingu/

 

 

 

 

 

ŠTÍTKY ČLÁNKU:

Příprava závodníka