Aktivity

  10.03.2020   Václav Brabec, Marek Pavlovský

Přednáška - Závodní pravidla a řešení protestních situací

Závodní pravidla a řešení protestních situací

V důsledku posledních události okolo šíření koronaviru, jsme se rozhodli přednášku pro jistotu zrušit.

Budeme se snažit zajistit náhradní termín, o kterém budete informováni.

 

Přednášející jsou nebo byli nejenom mezinárodními rozhodčími jachtingu, ale především aktivními jachtaři. Cílem této přednášky je přehledně osvětlit aplikaci závodních pravidel v modelových situacích, ale také na skutečně řešených případech. Přednáška je určena jak jachtařským začátečníkům, tak závodníkům s bohatou jachtařskou zkušeností. Obsah přednášky bude, dle našeho soudu, zajímavý jak pro okruhové jachtaře, tak závodníky na kajutových lodí. Přednášející povedou přednášku interaktivní formou, proto je vhodné dorazit na přednášku s počítačem nebo mobilním telefonem s připojením k internetu.

Akce proběhne v posluchárnách Přírodovědecké fakulty UK, Hlavova 8, Praha 2, vždy od 18.30 hod. Dle naplnění počtu účastníků se vždy vybere velikost učebny.

Cena za přednášku 150 Kč/ osobu.

Majitelé závodní a trenérské licence ČSJ, studenti a zaměstnanci UK mají přednášku zdarma.

Nezapomeňte napsat číslo licece do kolonky POZNÁMKA.

V průběhu akce budou pořizovány fotografie, zvukové a obrazové záznamy, které budou zveřejněny prostřednictvím organizátora a partnerů za účelem jejich prezentace. 
Organizátoři ani partneři nenesou odpovědnost za případné další zpracování výše uvedených zveřejněných osobních údajů. 
Svou účastí dáváte najevo, že souhlasíte s případných zachycením své podoby během akce a následným zveřejněním těchto snímků.

ŠTÍTKY ČLÁNKU:

Proběhne