Kalendář akcí

Příspěvky autora

Marian Jelínek

Medailonek - Marian Jelínek

Hokejový trenér (zlato z MS 2005, 2x titul s HC Sparta Praha, Presidentův pohár s HC Plzeň), sportovní kouč, manažer, dlouholetý bývalý osobní kouč Jaromíra Jágra. Již více než 25 let se zabývá sportovní psychologií a mentálním koučinkem. Přednáší nejen asociacím a klubům napříč všemi sporty, ale také firmám z různých oborů. Je garantem oboru Psychologie pro manažery na Newton College. Individuálně spolupracuje s vrcholovými sportovci ( např. Ka.Plíšková, Petr Mrázek, Jan Micka a další olympionici) a manažery. http://www.marianjelinek.com/ https://www.sportmentor.cz/svaz-jachtingu/

  13.03.2021   Marian Jelínek

SEMINÁŘ: Vztah trenér, závodník, rodič a sportovní oddíl

Srdečně Vás zveme na on-line celodenní seminář pana Mariana Jelínka známého především pro jeho velmi úspěšné knihy jako jsou například Vnitřní svět vítězů, Strach je přítel vítězů a mnoha dalších. Stejně tak dobře je znám pro spolupráci s velmi úspěšnými sportovci – Jaromírem Jágrem, Karolínou Plíškovou, Petrem Mrázkem  a Janem Mickou. Na svém kontě si také nese spoustu trenérských vítězství v ledním hokeji.

Celý příspěvek >

  19.01.2021   Marian Jelínek

On-line přednáška: Jak se nevzdávat a směřovat stále k cíli

Dne 19. ledna 2021, se uskuteční on -line přednáška Mariana Jelínka s názvem: Jak se nevzdávat a směřovat stále k cíli, i když se zrovna nedaří nebo přijde pandemie?

Celý příspěvek >

  21.11.2020   Marian Jelínek

On-line seminář na téma: Vnitřní svět vítězů

Dne 21. listopadu 2020, se uskuteční on -line seminář Mariana Jelínka s názvem: Vnitřní svět vítězů.

Celý příspěvek >

  Marian Jelínek

SPORTMENTOR

SPORTMENTOR Sportmentor je projekt, kterým chceme dělat osvětu mezi lidmi a umožnit jim rozšíření jejich obzorů. V současné době nabízíme online kurzy v oblastech motivace, výživy a fyzioterapie a jsme moc rádi, že se nám podařilo jako lektory sehnat opravdové špičky ve svých oborech:

Celý příspěvek >

Stránka 1 z 1