Kalendář akcí

Příprava závodníka

  Jan Skřepek

CESTA NA OH V PAŘÍŽI V OLYMPIJSKÉ TŘÍDĚ IQFOIL

Jan Skřepek, prezident české windsurfingové asociace a reprezentační trenér SPS Techno 293, vám v této přednášce přiblíží specifika nové olympijské třídy IQ Foil a cestu na OH. Dalším obsahem přednášky je: ideální věk pro začátky windsurfingu, rozdíly mezi windsurfingem a jachtingem a kouzlo úspěchu českých dívek.

Celý příspěvek >

  Václav Brabec

ŠEDIVÁ JE TEORIE...

Přednáška od Vaška Brabce je zaměřená na závodní pravidla a jejich aplikaci v praxi. Václav Brabec, mezinárodní rozhodčí a závodník lodní třídy RS700, vás provede systémem Závodních pravidel jachtingu a na reálných situacích vám předá tipy a triky, jak tyto situace řešit z pohledu pravidel, a to ať už jste v pozici lodě s právem plavby, anebo musíte vyhýbat. Přednáška navazuje na teoretickou přednášku z roku 2022 a je zaměřena převážně na praktické informace a situace, které mohou na vodě nastat.

Celý příspěvek >

  Štěpán Novotný

Pravidla budování návyků

Se Štěpánem Novotným, trenérem SCM ILCA, se v této přednášce seznámíme s příklady návyků v jachtingu, které může každý jednoduše začít používat. Jsou představeny různé varianty jachtařských dnů, ať už závodní den nebo tréninkový den.

Celý příspěvek >

  Tomáš Pošepný, Štěpán Novotný, Eva Skořepová

Tréninkový deník Yarmill

Seminář o tréninkovém deníku Yarmil.

Celý příspěvek >

  Karel Lavický

Příprava na olympijské hry v Tokiu a jejich průběh

Karel Lavický je několikanásobný mistr České republiky ve windsurfingu, který reprezentoval Českou republiku už na třech Olympiádách – poprvé v roce 2012. V přednášce mluví o logistice a přípravě na Olympiádu do Tokia. První přípravy v roce 2020 a následně v roce 2021. Jak pandemie ovlivnila logistiku, plány a trénink před Olympiádou a jak to nakonec v Tokiu vypadalo doopravdy? Co všechno bylo nutné absolvovat před odjezdem a po příjezdu na místo. Co byla jejich každodenní rutina? A odpovědi na mnoho dalších otázek spojených s touto největší sportovní akcí roku.

Celý příspěvek >

Stránka 1 z 5