Vzdělávání

Příspěvky autora

Martin Trčka

Medailonek - Martin Trčka

Martin Trčka je úspěšný český jachtař, který dvakrát reprezentoval Českou republiku na Olympijských hrách – jednou v Athénách a jednou v Pekingu. Ve třídě laser dokázal vybojovat 6 titulů mistra České republiky. Kromě malých lodí se věnuje i námořnímu jachtingu. Zúčastnil se Tour de France a la Voile a celkem 3 krát závodil v legendárním Sydney to Hobart Yacht Race. Ve třídě Devoti One dokonce vybojoval cenný titul mistra světa.

  Martin Trčka

SSL Gold Cup 2023

Přednáška je tentokrát pod taktovkou Tomáše Viky, který je juniorským vicemistrem Evropy na Finnu, několikanásobným mistrem ČR a vedl olympijskou kampaň pro Londýn 2012 a Rio 2016 a Martina Trčky, který je dvojnásobným olympijským účastníkem, 3x se zúčastnil závodu Sydney to Hobart a je několikanásobným mistrem světa v různých třídách. Přednáška se zaměřuje na „fotbalové“ mistrovství světa v jachtingu a dozvíte se, jaký je koncept SSL Gold Cupu, vše o kvalifikačním závodě, jak probíhalo skládání týmu, trénink a financování a také informace o samotném závodě a jeho organizaci.

Celý příspěvek >

  20.02.2024   Martin Trčka

SSL Gold Cup 2023

Přednáška proběhne 20.2. 2024 od 18:00. Přednášku lze absolvovat presenčně na místě, nebo i pomocí on-line přenosu.

Celý příspěvek >

  Martin Trčka

Strategie a taktika v okruhovém jachtingu

Dvojnásobný reprezentant ČR na Olympiádě v jachtingu Vás zasvětí do taktitky a strategie okruhových lodí. Martin Trčka ve třídě laser dokázal vybojovat 6 titulů mistra České republiky. Kromě malých lodí se věnuje i námořnímu jachtingu. Zúčastnil se Tour de France a la Voile a celkem 3 krát závodil v legendárním Sydney to Hobart Yacht Race. Ve třídě Devoti One dokonce vybojoval cenný titul mistra světa.

Celý příspěvek >

  Martin Trčka

Management, příprava na závody a taktika

Každý rok je podobný, je potřeba se připravit na sezonu, vybrat cíl, zvoliti cestu, která k danému cíli povede, mechanismy kontroly průběžných cílů. Přednáška se zabývá následujícími tématy: jak vybrat posádku, plachty, kdy a kde trénovat a co trénovat tak, aby překvapení bylo v průběhu hlavního závodu a jak následně zvládnout týdenní závod.

Celý příspěvek >

Stránka 1 z 1