Kalendář akcí

Příspěvky autora

Karel Lavický

Medailonek - Karel Lavický

Karel Lavický je český jachtař – windsurfer, který se specializuje ve třídě RS:X. Účastnil se Olympiády v Londýně (2012), kde se umístil na 36. místě a Olympiády v Riu (2016), kde skončil 31. Zatím se jako jediný český jachtař kvalifikoval na OH 2020 v Tokiu. V roce 2019 se v Itálii na Lago di Garda stal vicemistrem světa ve třídě Windsurfer.

  Karel Lavický

Příprava na olympijské hry v Tokiu a jejich průběh

Karel Lavický je několikanásobný mistr České republiky ve windsurfingu, který reprezentoval Českou republiku už na třech Olympiádách – poprvé v roce 2012. V přednášce mluví o logistice a přípravě na Olympiádu do Tokia. První přípravy v roce 2020 a následně v roce 2021. Jak pandemie ovlivnila logistiku, plány a trénink před Olympiádou a jak to nakonec v Tokiu vypadalo doopravdy? Co všechno bylo nutné absolvovat před odjezdem a po příjezdu na místo. Co byla jejich každodenní rutina? A odpovědi na mnoho dalších otázek spojených s touto největší sportovní akcí roku.

Celý příspěvek >

  15.02.2022   Karel Lavický

Příprava na olympijské hry v Tokiu a jejich průběh

Přednáška proběhne 15.2. 2022 od 18:00. Přednášku lze absolvovat presenčně na místě, nebo i pomocí on-line přenosu.

Celý příspěvek >

  Karel Lavický

Cesta k účasti na třetí olympiádu - Tokio 2020

Karel Lavický se v přednášce zaměřuje na svou cestu na Olympijské hry v Tokiu, na které se kvalifikoval v září 2019. Hovoří o faktorech, na které je nejdůležitější se zaměřit, aby měl jachtař šanci se na OH vůbec dostat.

Celý příspěvek >

Stránka 1 z 1