Vzdělávání

Filtrace

  Patrik Hrdina

Nové trendy ve Windsurfingu

Přednáškou vás provedou Jan Skřepek, prezident ČWA a reprezentační trenér SPS Techno 293 a Patrik Hrdina, který je desetinásobným mistrem republiky ve windsurfu a jediný český závodník, který vyzkoušel všechny typy windsurfů na závodní úrovni. Oba se věnují práci s mládeží a windsurfing je pro ně velkou vášní. Přednáška se zaměřuje na technologie a vývoj materiálu, wing foil a jeho závodní budoucnost.

Celý příspěvek >

  Václav Brabec

Trenéři a pravidla

Přednáška Vaška Brabce zaměřená na pravidla navazuje na přednášky z předchozích let a věnuje se zejména řešení protestů z pohledu závodníka a trenéra a také řízení závodu. Podrobněji se zaměřuje na části pravidel 3, 4, 5 a dodatek P a T. Struktura je rozdělena na: Vzdělávání závodníka, příprava závodníka, pomoc závodníkovi, zpětná vazba. Vzdělávání trenéra, příprava trenéra, komunikace s komisemi, zpětná vazba

Celý příspěvek >

  Štěpán Novotný

Klíčové parametry úspěšného jachtaře

Přednáška se zaměřuje na klíčové parametry úspěšného jachtaře a poskytuje důležité informace pro závodníky i trenéry. Podrobněji se dozvíte, jaké klíčové parametry úspěchu vybral Štěpán Novotný.

Celý příspěvek >

  Johanka Nápravníková Kořanová

Kondiční příprava závodníků

Přednáška se zabývá kondičními faktory výkonu v jachtingu. Objasňuje rozdíly mezi jednotlivými motorickými schopnostmi (síla, rychlost, vytrvalost, ...), jejich důležitost pro jachtařský výkon a metody tréninku každé z nich. Vysvětluje kondiční rozdíly mezi hiking, trapezing a windsurfing třídami.

Celý příspěvek >

  Jaroslav Foršt

DOVOLENÁ NA JACHTĚ 7

OBLÍBENÉ DESTINACE A OBLÍBENÉ ZVYKY. Tak. V minulé kapitole jsme hráli trošku na vážnější strunu, podívejme se nyní, kam se vlastně můžeme vydat jachtit. Vzhledem k tomu, že většinu zemského povrchu tvoří moře, je možností skutečně nepřeberně.

Celý příspěvek >

Stránka 2 z 19