Vzdělávání

Příspěvky autora

Jan Sedláček

Medailonek - Jan Sedláček

Absolvent FTVS UK Praha, dlouholetý záchranář zdravotnické záchranné služby, člen vodní záchranné služby a autorizovaná osoba firmy BALIC - Basic Lifesaving Competence, instruktor kurzů Plavčík, Mistr plavčí, Hladinová služba, Divoká voda a Záchrana na ledu, Potápěč záchranář. Lektor výuky první pomoci. Soudní znalec - BOZP/sport/vodní záchrana. Místopředseda Asociace instruktorů vodní záchrany - aivz.eu.

  09.03.2021   Jan Sedláček

On-line přednáška: Jachtařské nehody na českých vodách

Dne 9. března 2021, se uskuteční on-line přednáška Jana Sedláčka s názvem: Jachtařské nehody na českých vodách, vodní záchrana a prevence.

Celý příspěvek >

  Jan Sedláček

První pomoc a vodní záchrana

Honza Sedláček je vynikající záchranář, který má nemalé zkušenosti i s jachtingem. V následujících videích se od něj dozvíte, jak postupovat při záchraně tonoucího se. Vysvětlí vám podrobně všechny kroky, které je nutné udělat k tomu, abyste dokázali někoho zachránit, oživit. V jednotlivých videích je vše důležité vysvětleno a ukázáno na reálných případech. Přednášky byly zpracovány dle doporučení a s materiály České resuscitační rady - Guidelines 2015.

Celý příspěvek >

Stránka 1 z 1