Okruhový jachting

Filtrace

  Johanka Nápravníková Kořanová

Zásobník cviků pro kondiční tréninky

V následujícím příspěvku naleznete několik instruktážních videí s komentářem k provádění silových cviků.

Celý příspěvek >

  Jan Hirnšal

Strategie a taktika v závodě

Přednáška se věnuje dvou pojmům, kterými jsou strategie a taktika. Jsou to dva rozdílné obory, které spolu ale úzce souvisí a pro závod jsou stejně důležité jako správně připravit loď, posádku nebo správně trimovat plachty. Přednáška je tedy pomyslně rozdělena do dvou částí, kdy se v první části hovoří o strategii a v druhé o taktice.

Celý příspěvek >

  Patrik Hrdina

Nové trendy ve Windsurfingu

Přednáškou vás provedou Jan Skřepek, prezident ČWA a reprezentační trenér SPS Techno 293 a Patrik Hrdina, který je desetinásobným mistrem republiky ve windsurfu a jediný český závodník, který vyzkoušel všechny typy windsurfů na závodní úrovni. Oba se věnují práci s mládeží a windsurfing je pro ně velkou vášní. Přednáška se zaměřuje na technologie a vývoj materiálu, wing foil a jeho závodní budoucnost.

Celý příspěvek >

  Václav Brabec

Trenéři a pravidla

Přednáška Vaška Brabce zaměřená na pravidla navazuje na přednášky z předchozích let a věnuje se zejména řešení protestů z pohledu závodníka a trenéra a také řízení závodu. Podrobněji se zaměřuje na části pravidel 3, 4, 5 a dodatek P a T. Struktura je rozdělena na: Vzdělávání závodníka, příprava závodníka, pomoc závodníkovi, zpětná vazba. Vzdělávání trenéra, příprava trenéra, komunikace s komisemi, zpětná vazba

Celý příspěvek >

  Štěpán Novotný

Klíčové parametry úspěšného jachtaře

Přednáška se zaměřuje na klíčové parametry úspěšného jachtaře a poskytuje důležité informace pro závodníky i trenéry. Podrobněji se dozvíte, jaké klíčové parametry úspěchu vybral Štěpán Novotný.

Celý příspěvek >

Stránka 1 z 8