Trenéři

Filtrace

  Johanka Nápravníková Kořanová

Zásobník cviků pro kondiční tréninky

V následujícím příspěvku naleznete několik instruktážních videí s komentářem k provádění silových cviků.

Celý příspěvek >

  Václav Brabec

Trenéři a pravidla

Přednáška Vaška Brabce zaměřená na pravidla navazuje na přednášky z předchozích let a věnuje se zejména řešení protestů z pohledu závodníka a trenéra a také řízení závodu. Podrobněji se zaměřuje na části pravidel 3, 4, 5 a dodatek P a T. Struktura je rozdělena na: Vzdělávání závodníka, příprava závodníka, pomoc závodníkovi, zpětná vazba. Vzdělávání trenéra, příprava trenéra, komunikace s komisemi, zpětná vazba

Celý příspěvek >

  Štěpán Novotný

Klíčové parametry úspěšného jachtaře

Přednáška se zaměřuje na klíčové parametry úspěšného jachtaře a poskytuje důležité informace pro závodníky i trenéry. Podrobněji se dozvíte, jaké klíčové parametry úspěchu vybral Štěpán Novotný.

Celý příspěvek >

  Johanka Nápravníková Kořanová

Kondiční příprava závodníků

Přednáška se zabývá kondičními faktory výkonu v jachtingu. Objasňuje rozdíly mezi jednotlivými motorickými schopnostmi (síla, rychlost, vytrvalost, ...), jejich důležitost pro jachtařský výkon a metody tréninku každé z nich. Vysvětluje kondiční rozdíly mezi hiking, trapezing a windsurfing třídami.

Celý příspěvek >

  Štěpán Novotný

Pravidla budování návyků

Se Štěpánem Novotným, trenérem SCM ILCA, se v této přednášce seznámíme s příklady návyků v jachtingu, které může každý jednoduše začít používat. Jsou představeny různé varianty jachtařských dnů, ať už závodní den nebo tréninkový den.

Celý příspěvek >

Stránka 1 z 10